MENU

Shtyn kontratën?

PSG, zbulohet plani i Leonardo-s për Neymar

31.07.2019 - 16:20

Neymar është pa dyshim një nga protagonistët e kësaj merkato të verës.

Sulmuesi brazilian kërkon të largohet nga PSG dhe drejtori sportiv i francezëve, Leonardo, do të shkojë në Kinë për të diskutuar me të.

E përditshmja spanjolle “Sport” ka shkruar se ish-drejtuesi i Milan-it do të kërkojë ta bindë yllin brazilian që të largohet nga Parisi jo tani, por pas një viti.

Për brazilianin interesohen Barcelona dhe Real Madrid, por kohët e fundit është folur edhe për Juventus-in.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Peshkon” mbrojtësin kampion bote

Roma nuk heq dorë nga Premier

Gola, dhe përmbysje nga të dy krahët

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë

Firmos një golashënues

Flamurtari blindon portën

Fati i argjentinasit Correa

Atletico i vendos afat Milanit

Sanchez vishet zikaltër javën e ardhshme

Marotta bind United me … 15 milionë euro