MENU
klinika

Përgjigjia për fitoren e tij

Rama kujton fjalët e gjyshes: Kam mësuar se kur fituesi…

01.07.2019 - 19:19

Fitoi apo humbi?! Duket se kryeministri Edi Rama e ka gjetur përgjigjen në fjalët e gjyshes, të cilat i nxjerr si shpjegim për rezultatin e 30 qershorit.

Ja çfarë shkruan kreu i maxhorancës në Twitter.

“Gjyshja ime thoshte po s’e kuptove pse ke humbur, s’e kupton dot pse tjetri ka fituar dhe humbet prapë?Ndërsa unë për vete kam mësuar që kur fituesi nuk kupton se ka fituar ngaqë dikush tjetër ka humbur, atëherë ai rrezikon ta humbasë fitoren e tij?”