MENU
klinika

Postimi

Rama në Turqi, në drekë me Presidentin Erdogan

18.07.2019 - 17:29

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan.

Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në Instagram me një shënim.

kolana e librave

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris🤝”, shkruan Rama teksa shfaqet në tryezë me kurriz me Erdogan dhe një person të tretë në një zonë të mbushur me pemë e gjelbërim.