MENU
klinika

Perez nuk pyet për Klopp

Real Madrid i ‘etur’ për yje/ Nis sulmi për ‘bishën’ e Liverpool!

13.07.2019 - 21:31

Jurgen Klopp i ka kërkuar klubit që të mos pranojë asnjë ofertë për Sadio Mane, por duket se kjo gjë nuk e ndal aspak Real Madridin.

Klubi spanjoll ka monituruar me kujdes situatën e afrikanit dhe ka vendosur të nisë sulmin për të.

konica sportkonica sport mobile

Trajneri Zinedine Zidane e do në skuadër, pavarësisht se momentalisht ndodhet pranë familjes për vdekjen e vëllait të tij.

“Galaktikët” duan të kthehen në majë të botës dhe afrimi i yllit të Liverpool-it mund të jetë lëvizje shumë e goditur.

Mane ndihet mirë në Angli, por çdokush joshet nga ideja e bashkimit me “Los Blancos”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ja kë kërkon pas Shaqirit

Liverpool ‘dashurohet’ me shqiptarët!