MENU
klinika

Çfarë ndodhi?

Rozana pendohet që s’ia dëgjoi këshillën mamasë!

03.07.2019 - 12:44

Rozana Radi publikoi një foto para pasqyrës për të treguar se me kalimin e viteve, pasojat kur nuk i dëgjon këshillat e mamasë fillojnë e shfaqen edhe në fytyrë.

Prezatuesja e “Boom” u tregua e sinqertë duke thënë se sot fotot në rrjetet sociale tregojnë pak nga realiteti.

Ajo deshi t’i jepte vetes një kujtim, të pak ditëve para se të mbushë 40 vjeçe.

kolana e librave

“Sa keq që fotot në kohën që jetojmë nuk i bëjmë më për kujtim, por vetëm për shikueshmëri. Dhe pak ditë po i kam të 40-tat! Ja kanë filluar rrathët tek sytë o shokëni! Më thoshte mamaja ‘fli herët’, jo unë. Urdhëro tani”, shkruan Rozana.

Vetëm pak ditë më parë e ftuar tek “BE Coffee”, Rozana rrëfeu një tjetër pendesë, atë të ndërhyrjes për rritjen e gjoksit kur ishte adoleshente.

Sipas saj, ishte shumë më seksi para operacionit. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


" Ora biologjike më thërret"

Këngëtarja: Momenti të bëhem nënë