MENU
klinika

Po Elgiti ç'mendim ka?

Shtatzënë? Klea zbulon se si do që të duket vajza e saj

09.07.2019 - 16:02

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet tuaja të preferuar të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë janë pyetur për planet e martesës apo zgjerimit të familjes, por Klea e paska të qartë se si do që të duket vajza e tyre.

Ajo ka publikuar së fundmi një video ku shihet me një filtër në fytyrë dhe pranë saj ka shkruar: “Uroj që vajza ime të më ngjajë mua. Më fal dashuri”, duke etiketuar edhe Elgitin.

Kujtojë që para një muaji, u përfol shumë se Klea mund të jetë shtatzënë dhe e gjitha kjo prej një fotoje të publikuar në instagram ku postoi disa tollumbace.

Mirëpo moderatorja bukuroshe në një dalje publike e sqaroi duke u shprehur:

“Është një gjë krejtësisht tjetër nga ajo që është komentuar. Duke qenë se jemi imazhe publike, duhet edhe të jemi të kuruar në çdo kohë. Kam bërë ca kërkime dhe kam parë se si duhet të jetë i kuruar imazhi në Instagram… Kaq ishte”.

Epo nga shtatzënia jo e vërtetë ja ku zbuluam dhe ‘dëshirën e fshehtë’ të Kleas. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN