MENU
klinika

"Mban premtimin"

Stresi jep lajmin e madh pas ndarjes nga Keisi!

28.07.2019 - 11:13

Na premtoi që ditët e para pas lirimit nga burgu dhe ja ku e mbajti fjalën!

Stresi do të vijë me një hit këtë verë, përkundrejt fjalëve që janë përhapur për ndarjen nga bashkëshortja Keisi.

Pas lirimit nga burgu i Fushë-Krujës, reperi me origjinë nga Tropoja paralajmëroi fansat për një tjetër këngë këtë radhë, një bashkëpunim. 

Ai konfirmoi se klipi “Big Booty” në bashkëpunim me Don Phenom dhe Flor Bana do të publikohet shumë shpejt dhe ne as nuk e dimë se çfarë na pret.

Epo asnjëherë nuk i dihet se çfarë mund të ketë përgatitur ai për ne, ndaj le të bëhemi gati…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pas lirimit, ja veprimi i tij i rradhës

Stresi paralajmëron: Më mirë mos ta dini vazhdimin!

U arrestua për armëmbajtje pa leje

Lirohet nga burgu reperi i njohur Stresi