MENU
klinika

Njoftimi

“Tërmet apokaliptik”, Meta njofton konferencë urgjente për mediat

30.07.2019 - 08:37

Një konferencë për mediat është njoftuar për ditën e sotme edhe nga presidenca.

Mësohet se presidenca ka njoftuar një konferencë urgjente për mediat sot rreth orës 12:00.

Pas letrës së dërguar kryeministrit, Ministrit të Brendshëm dhe asaj të Bredshme për mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Sigurisë pas parashikimit të sizmiologut grek Akis Tselentis për tërmetin apokaliptik që mund të ndodhi në Ballkan, Presidenca do të zhvillojë nesër në orën 12:00, konferencë për mediat.

Ndërkohë që nesër edhe kryeministri Rama ka thirrur një bashkëbisedim me gazetarët në orën 10:00.