MENU
klinika

Tragjedia

3 të vdekur në familje,vdes vëllai i emigrantit që u vra

11.07.2019 - 15:54

Ka ndërruar jetë edhe personi i tretë i ngjarjes së rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Korçë.

Mësohet se ka ndërruar jetë vëllai i Novruz Nakos, i cili u vra nga kunati.

kolana e librave

Viktima është 59-vjeçari Rasim Nako.

Ai vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa nuk përjashtohet mundësia se mund të ketë ndërruar jetë për shkak të traumës që përjetoi nga vrasja e vëllait.

Kreu i KLP-së zbarkon në Korçë dhe Pogradec

Ibrahimi ‘kokë më kokë’ me drejtueset e prokurorisë

Ja sa persona kanë rezultuar pozitivë me Covid!

Dalin përgjigjet për 15 tamponë në Pogradec

Zbulohet një vatër e re në zonat rurale

Pogradec/ Shkon në 9 numri i të infektuarve