MENU
klinika

Detaje nga ngjarja e rëndë

U vra me bukë në dorë, identifikohet viktima në Kavajë

04.07.2019 - 13:44

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë me 1 të vdekur e disa të plagosur në Kavajë.

Viktima është identifikuar si Ramazan Hasalliu, 50 vjeç.

Viktima ka qenë duke u kthyer në shtëpi, me bukë në dorë kur është kapur nga plumbat që janë shkëmbyer mes dy grupeve në lagjen numër 4 në Kavajë.

kolana e librave

Mësohet se ka pasur një konflikt për motive banale, që më pas degjeneroi në një konflikt të armatosur.

Deri tani janë katër persona të ndaluar nga policia dhe 4 të tjerë në spital me plagë plumbash.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Përplasje mes grupeve rivale

Tronditet Kavaja, vritet me armë një person

Viktima është vrarë aksidentalisht

Përplasen grupet rivale në Kavajë, vritet një person