MENU
klinika

"Ata janë të pa edukatë"

Urimi i çiftit mbretëror për princin George acaroi internetin

23.07.2019 - 13:05

Këtë të hënë Princi George festoi ditëlindjen te tij të gjashtë dhe urimet për të në ditën e veçantë ishin të shumta.

Mes tyre ishte edhe ai i Meghan Markle dhe Princ Harry.

Çifti e uroi vogëlushin nëpërmjet një postimi në Instagram ku shkruante: “Gëzuar ditëlindjen. Të urojmë një ditë speciale të mbushur me dashuri”.

Ky urim duket se i ka irrituar ndjekësit e tyre të cilët i kanë quajtur të pa edukatë.

kolana e librave

Ata shkruajnë se George është një mbret i ardhshëm, prandaj minimaliaht ata duhet t’i kishin shkruar emrin në mënyrën e duhur.

Dikush tjetër shkruan se pavarësisht se Harry është xhaxhai i tij, ai në publik duhet ta konsiderojë si princ nipin.

Megan Markle Dhe Princi Harry komentohen shpesh në media për çdo lëvizje të tyre, prandaj edhe këtë herë nuk kanë shpëtuar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN