MENU
klinika

Ende nuk kanë zbuluar arsyjen pse...

Aktorja e serialit “Kuzey Güney” vjen në Kosovë

15.08.2019 - 16:36

Ajo u bë e famshme në Shqipëri fillimisht përmes serialit turk “Kuzey Güney”, ku luante rolin e nënës së dy vëllezërve.

Më pas, Semra Dinçer u shfaq në serialin “Nusja nga Stambolli” duke shkëqlyer në rolin e saj si nëna e Ademit.

Dhe ndoshta do të vrisni mendjen se aktoren nuk ka çfarë e lidh me Kosovën, por ajo është fotografuar sot  në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Kujtojmë se modelja kosovare Arbnora Ademaj e cila do fillojë karrierën e re si aktore në Turqi, ka takuar Dincer dhe madje ka realizuar edhe një foto të këndshme me të.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN