MENU
klinika

“Nuk kam nevojë për burrë...”

Armina Mevlani ‘kap veten’: Kam bërë lekë!

14.08.2019 - 13:48

Prej shtatë vitesh, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë në një romancë mes tyre.

Një ndër çiftet më të komentuara në showbiz, djali i ish-kryeministrit Berisha duket se i ka vjedhur zemrën bukuroshes, Armina Mevlani.

Por, mes shumë postimeve në rrjete sociale, bie një sy një status i pazakontë që Armina ka vendosur të ndajë me ndjekësit.

 

kolana e librave

“Kur një burrë fiton para, ai ndjehet sikur dëshiron më shumë gra, por kur një grua bën para, ajo ndjehet sikur nuk ka nevojë për një burrë,”– shkruan bloggerja.