MENU

Luks i shfrenuar

Armina Mevlani me kinema personale

15.08.2019 - 15:11

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, është aktive në rrjete sociale, ku poston foto e video nga jeta e saj e përditshme.

Nga pushimet e luksit tek udhëtimet e shpeshta dhe tek qëndrimet ‘e ngrohta’ në shtëpi, Armina Mevlani vjen afër ndjekësve të saj duke postuar momente të ndryshme.

Së fundmi nusja e ardhshme e familjes Berisha, ka ndarë një video në rrjete sociale ku duket se po shijon një film, të cilin e paska fiksim në kinemanë e shtëpisë.

“E fiksuar pas këtij filmi përgjithmonë,”- shkruan Armina Mevlani.

 Me sa duket pasioni pas kinematografisë e ka bërë bloggeren të mos kursehet për të pasur luksin e një kinemaje në shtëpinë e saj.

Bashkëshortja zbulon barkun e rrumbullakosur

Lorik Cana, baba për herë të dytë!

Video/ Pas kritikave për filmin e ri

Jennifer Lopez ia plas të qarës në mes të emisionit

Amelia dhe Miriami me barkun e rrumbullakosur

‘3 arsyet e jetës’ së Albanit në një foto