MENU
klinika

Goxha arsyje për të festuar

Bebe Rexha fiton çmimin e parë në “MTV VMAs”

27.08.2019 - 12:38

Bebe Rexha ka një arsye të madhe për të festuar ditën e sotme!

Ajo shkoi dje në New Jersey ku u organizua ndarja e çmimeve të MTV Video Music Awards, për të rrëmbyer kupën e parë.

Këngëtarja shqiptare ishte e nominuar për tre çmime “Song of the summer” me “Call you mine”, dhe dy nominimet e tjera për “Video Dance” njëra me këngën “Say my name” dhe tjetra me “Call you mine”.

Nga tre nominimet shqiptarja doli triumfuese në “Video Dance” me këngën “Call you mine” një bashkëpunim ky me dyshen Chainsmokers.

Bebe publikoi një foto në Instagram ku shfaqet me kupën mbi të pasme ndërsa shfrytëzoi mundësinë për t’i falënderuar fansat për mbështetjen tyre dhe The Chainsmokers për bashkëpunimin.

 

View this post on Instagram

 

When you win your first @vmas Thank you @mtv thank you @thechainsmokers ?????? love my fans

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Bebe takoi edhe një nga mbështetëset e saj më të mëdha, Taylor Swift, e cila i ka dalë në krahë gjithmonë kur këngëtarja shqiptare është kritikuar për paraqitjen fizike!

 

View this post on Instagram

 

1989 club #Not20Anymore

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

“Jam shumë e emocionuar që ajo është kthyer”

Adela mbështet publikisht Dua Lipën: Ylli i ardhshëm i popit

Ish-banorja e “Big Brother Vip” zbulon të vërtetën

Sarah Berisha dhe Dj Pm, prindër për herë të parë?

Të gjithë e njihnim si Will Smith

Si është emri i vërtetë i aktorit të njohur

“Më lanë në mes të katër rrugëve”

Ronela Hajati rrëfen për herë të parë me lot në sy