MENU
klinika

Na emocionoi...

Bebe surprizon, përshëndetje shqiptarësh nga Amerika!

08.08.2019 - 18:53

Bebe Rexha së fundi ka publikuar një video, me të cilën tregoi se ka takuar një shqiptar në një eveniment ku ndodhej.

Para miliona ndjekësve të saj, Bebe tregoi se personi pranë saj është shqiptar, kurse bashkë bënë simbolin e shqiponjës.

“Brian faleminderit! E dua popullin tim”, ka shkruar ajo duke ia shtuar edhe simbolin e shqiponjës.

kolana e librave

Në fillim ishte Dua Lipa artistja shqiptare, e cila bëri xhiron e rrjetit me kërcimin e saj të valles popullore së bashku me Gashin.

Në këtë mënyrë gjithnjë e më shumë artistet botërore si Dua, Rita Ora, Bebe Rexha dhe Ava Max po bëhen ambasadoret më të mira për vendet tona.