MENU
klinika

Puna si drejtoresh televizioni e ndryshon

Brisida Shehaj e Tatimeve ndryshon look

20.08.2019 - 17:30

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.

‘Çfarë bëjmë kur jemi pushim? Lyejmë flokët. S’ka nevojë për filtra’, shkruan Shehaj e cila duhet thënë se duket mjaft në formë.

kolana e librave

Kujtojmë se ish-drejtoresha e Tatimeve ka arritur dakordësinë me Ylli Ndroqin, pronarin e RTV Ora dhe do të jetë drejtoresha e re e programacionit në këtë televizion.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Bëri bashkë emrat më të spikatur

Doktori i VIP-ave pjesë e filmit të Ermal Mamaqit

Së shpejti do ta shohim në “Ready or Not”

Aktori shqiptar pjesë e filmit triller në Kanada

"Seriali nuk ishte i mirë për mua"

Çudit shkrimtari i ‘Game of Thrones’