MENU
klinika

Detaje

E rëndë në Durrës, mbytet fëmija 6-vjeçar

27.08.2019 - 14:53

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Durrës.

Një fëmijë 6-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është mbytur në plazhin e Durrësit.

I mituri ka qenë në plazh së bashku me familjen, kur është futur për t’u larë një moment duke i shpëtuar vëmendjes së prindërve.

Këta të fundit kanë konstatuar mungesën e djalit dhe janë futur ne det për ti dhënë ndihmë.

Pasi është derguar për në urgjencën e spitalit rajonal, fëmija ka ndërruar jetë.