MENU
klinika

Mbrëmë...

Eksploziv parukerisë në Nikël, policia jep detajet

16.08.2019 - 14:44

Një sasi eksplozivi i është vendosur një biznesi në fshatin Nikël në Krujë natën e kaluar, fatmirësisht pa dëme në njerëz.

Sipas të dhënave zyrtare, më datë 16.08.2019, u referuan materialet hetimore në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Krujë dhe vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit pasi rreth orës 01:00, në fshatin Nikël, Krujë është vendosur dhe ka shpërthyer një sasi lënde plasëse në biznesin (parukeri) e shtetases R. Sh., duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

kolana e librave

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.