MENU
klinika

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur

19.08.2019 - 15:59

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka pohuar se beson sërish tek martesa.

E ftuar në një emisionin televiziv vetë këngëtrja ka pohur se beson sërish tek dashuria dhe nëse do të gjente njeriun e duhur do të martohej sërish.

Pyetjes “a do të martoheshe prap?”, Eneda u përgjigj:

“Oh, ok, tek e treta nuk rezistojmë dot. Ndoshta po, po të gjej njeriun e duhur, po!”

kolana e librave

Edhe pse nga përgjigjet e dhëna, Tarifa na la të kuptojmë se është ende vetëm, divorci nuk ia ka zbehur aspak besimin tek martesa.

Kujtojmë se këngëtarja konfirmoi lajmin e ndarjes nga partneri i saj Erjon Zalonshnja, më të cilin ka edhe një vajzë, në janar të vitit të kaluar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN