MENU
klinika

Foto

Epo mesa duket edhe Klea Huta ju bashkua trendit më të fundit

01.08.2019 - 14:13

Moderatorja e njohur Klea Huta, nëkohësisht edhe këngeëtare; është tepër aktive në profilin e saj në Instagram.

Ajo si edhe çdo personazh tjetër showbizi ndan vazhdimisht momente të ndryshme nga përditshmëria me ndjekësit.

Kohët e fundit vëmendja ka qenë te lidhja e saj me kantautorin e mirënjohur Elgit Doda.

Së fundmi, një foto ka tërhequr vëmendjen në profilin e saj, pasi moderatorja shfaqet me flokët bjond.

Klea e ka vendosur foton me look-un e ri në foton e saj të profilit dhe ne ende s’po u besojmë syve!

Klea Huta është kthyer vertetë në bjonde, apo ky është vetëm një filtër programi i cili ndryshon ngjyrën e flokëve?

Mbetet ta mësojmë nga vetë moderatorja dhe vlen për të përmendur faktin se ajo është po aq e bukur si bjonde ashtu edhe brune.