MENU

Bën pjesë të tij partnerin e moderatores shqiptare

Ermal Mamaqi nis xhirimet e filmit të ri

13.08.2019 - 15:54

Ermal Mamaqi njoftoi dje se ka nisur xhirimet e filmit më të ri që do të jetë një tjetër sukses.

Moderatori i njohur publikoi dje një foto ku shfaqej me stafin e ri të filmit, ndërsa shkruante se së shpejti do të vijë një tjetër komedi në kinema.

Menaxher produksioni është Liridon Cahani i cili ka qenë pjesë edhe e prodhimit të filmit “Shok”. Produksioni i filmit të ri siç shihet i është besuar kryesisht emrave të njohur nga Kosova që kanë eksperiencë të gjatë në këtë fushë.

Pak ditë më parë  një nga aktoret protagoniste në film do të jetë Arjola Demiri.

Ende nuk dimë se cilët VIP-a ka bërë pjesë të filmit Ermal Mamaqi por kjo pritet të zbardhet në ditët në vijim!

Line Producer i këtij filmi është Besnik Krapi, një nga producentët më të njohur në Kosovë dhe partneri i aktores e moderatores Jonida Vokshit.

Ja nga cilat sëmundje vuante

Hijet e dyshimit mbi vdekjen e Elvis Presleyt

Puna si drejtoresh televizioni e ndryshon

Brisida Shehaj e Tatimeve ndryshon look

Bëri bashkë emrat më të spikatur

Doktori i VIP-ave pjesë e filmit të Ermal Mamaqit

S'do t'u besoni syve sa ngjajnë

Olsi Bylyku gjen rastësisht sozinë e tij

"Seriali nuk ishte i mirë për mua"

Çudit shkrimtari i ‘Game of Thrones’