MENU
klinika

Sulmuesi po bën namin

Flamengo ka gati ofertën për të kënaqur Interin!

19.08.2019 - 18:36

Flamengo ka rritur presingun për të blinduar Gabriel Barbosa, i njohur ndryshe si Gabigol.

Sulmuesi është duke shkëlqyer në Brazil dhe po udhëheq kuqezinjtë.

Larg Europës, Gabigol duket i rigjeneruar dhe ai futbollist që dikur shpërthente te Santosi.

konica sportkonica sport mobile

Për këtë arsye, duke qenë se kontrata e huazimit është deri në dhjetor, drejtuesit e Flamengos janë duke menduar për një ofertë ndaj Interit, për kartonin e tij.

Thuajse 15 mln euro, edhe pse zikaltërit duan 20 mln euro.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Kaiser” është bërë film

Futbollisti-mashtrues më i madh i historisë