MENU
klinika

Pranon hapur ndryshimet që ka bërë në fytyrë

FOTO/ Bes Kallaku zbulon si dukej vite më parë

15.08.2019 - 17:38

Bes Kallaku është ndër personazhet më realistë të ekranit shqiptar.

Ai nuk ngurron të tregojë për jetën e tij para famës dhe herë pas here na zbulon detaje interesante që lidhen me të.

Së fundmi aktori ka publikuar në Instastory një foto të viteve më parë dhe zbulon ndryshimet që ka bërë në fytyrë.

Besi tregon se për të përmirësuar pamjen e tij ka bërë ndërhyrje vetëm në dhëmbë.

“Para se me rregullu dhëmbët dhe para se me u mbyll gjuetia”, shkruan besi krahas fotos.

Momentalisht Bes Kallaku është duke punuar për një projekt të ri dhe pjesë të tij ka bërë personazhe të njohur, ndër ta edhe Bleona Qeretin.