MENU

Sa është rritur Efehan...

Foto/ Tani pozon me mami Almedën për dore

13.08.2019 - 16:32

Ditët kalojnë dhe Efehan po rritet e po zbukurohet gjithnjë e më shumë!

Tashmë ai del shëtitje me familjen e tij, mami Almedën dhe babin Tolgahan.

Së fundi Almeda Abazi ka ndarë një foto me familjen e saj buzë detit, ku Efehan shihet që është rritur shumë në krahasim me fotot e para që kemi parë.

Me të ëmën përdore, Efehan duket shumë i ëmbël ndërkohë që zbukuron foton me prindërit e tij.

Ndërkohë babi Tolgahan i shton akoma më shumë dashuri portretit familjar kur puth në ballë partneren e tij!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNJa nga cilat sëmundje vuante

Hijet e dyshimit mbi vdekjen e Elvis Presleyt

Puna si drejtoresh televizioni e ndryshon

Brisida Shehaj e Tatimeve ndryshon look

Bëri bashkë emrat më të spikatur

Doktori i VIP-ave pjesë e filmit të Ermal Mamaqit

S'do t'u besoni syve sa ngjajnë

Olsi Bylyku gjen rastësisht sozinë e tij

"Seriali nuk ishte i mirë për mua"

Çudit shkrimtari i ‘Game of Thrones’