MENU
klinika

"Dielli i hap rrugë shiut"

Greqia nuk gjen qetësi, përfshihet nga shiu i fortë e stuhi

14.08.2019 - 22:28

Moti me diell që ka mbajtur në Greqi gjatë kësaj kohe, duket se ka “kthyer” tanimë.

Koha e qartë dhe me diell “i ka hapur rrugë” shiut të fortë, stuhisë dhe erërave. Shërbimi Meteorologjik grek njoftoi për një kohë me shira, së paku deri në fundjavë.

kolana e librave

Koha e mirë dhe me diell pritet që të kthehet të shtunën.