MENU
klinika

Fotot

Jahti luksoz anglez ankorohet në Vlorë

30.08.2019 - 14:15

“Porti Detar” i Vlorës është vizituar së fundmi nga jahti “CLOUDBREAK’.

Ditën e sotme (30 gusht) në kalatën lindore të “Portit Detar” Vlorë është ankoruar jahti luksoz “Cloudbreak”.

Jahti mban flamurin Anglez (Ishujt Cayman) dhe është rreth 75m i gjatë. Ankorimi i jahtit luksoz ka terhequr vemendjen e qytetareve te shumte.