MENU
klinika

Detajet e para

Kërcet arma në “Myslym Shyri”, qëllohet një 30-vjeçar

22.08.2019 - 14:55

Një person dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri në Tiranë.

Policia e Tiranës në informacionin paraprak thekson se ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”.

“Dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion”- njofton policia.

I plagosuri është transportuar në spital, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

INFORMACIONI PARAPRAK

Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Nga Skënder Minxhozi

Berishizmi në katedër

"Logjika kush vjen i pari, i shërbehet në fillim funksionon vetëm te kasapi, jo në…"

Mbretëria e Bashkuar dhe BE përplasen për vaksinën ‘AstraZeneca’

"Pipero u infektua se organizmi s’ka antitrupa pas..."

Mutacioni i Covid, Bino: Tek ne nuk ka deri tani!

Analizohen 3 mijë mostra të Covid-19

Rritja e infektimeve tek moshat e reja në Shqipëri