MENU
klinika

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

19.08.2019 - 17:39

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi nuk do të jetë më pjesë e Tv Klan. Megjithatë, drejtuesit e televizionit kanë arritur të rikthejnë Marina Vjollcën.

Do të ketë ndryshime të medha në programacion. Mësohet se Ermal Mamaqi do të largohet nga Klan dhe ditën e shtunë do jepet spektakli i humorit Duplex.

kolana e librave

Por, edhe ky emision do ndryshojë pasi do të prezantohet nga Marina Vjollca dhe krahas humorit, do të ketë elemente të tjera te spektaklit si të ftuar kengëtare dhe muzikë.

Mamaqi drejtonte programin ‘’Xing me Ermalin’’ prej vitesh në Klan.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Urimi i ngrohtë i Amit për Ermalin

Ermal Mamaqi feston ditëlindjen