MENU
klinika

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

19.08.2019 - 21:41

Ylli i Hollywood i ka dhënë fund beqarisë. Aktori i famshëm ‘The Rock’ dhe partnerja e tij Lauren janë martuar në Haëai. Çifti janë së bashku që prej vitit 2007 dhe kanë dy vajza.

kolana e librave

Ata do të martoheshin që në pranverën e vitit 2018, por dasma u shty pasi partneria e tij ishte shtatzënën me vajzën e dytë. Aktori 48 vjeçar dha lajmin e bukur me postimin e realizuar në Instagram.