MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

25.08.2019 - 08:29

Sipas parashikimit të pubikuar nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme,  diel, dt.25, priten reshje të dobëta në qarqet: Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Elbasan dhe Fier, ndërsa në qarqet e tjera nuk priten reshje.

  • TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 23 / 33 °C
në vendet e ulëta: 23 / 37 °C
në vendet malore: 15 / 30 °C.

  • ERA

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

Presidenti i Këshillit Europian: Nëse futet shumë herët...

“Ende jo momenti i duhur për pasaportat e vaksinave”

Raportohet për dhjetëra të arrestuar, mes tyre edhe gazetarë

Mes forcave policore/ Mbërrin në Moskë lideri i opozitës ruse Navalny

Studimi: Kura nuk bëri asnjë ndryshim të rëndësishëm...

Trajtimi me plazmën e gjakut nuk funksionon kundër Covid-19