MENU
klinika

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

19.08.2019 - 16:55

Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë.

Bukuroshja është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe Ameli do të bëhet me një motër ose një vëlla.

Gjatë kësaj kohe Miriami është treguar e rezervuar në rrjetet sociale dhe ende nuk e ka publikuar një foto me barkun e rrumbullakosur.

Megjithatë, në mungesë të fotove aktuale, këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto të viteve më parë ku shfaqet me balluke dhe flokë të errët.

kolana e librave

 

“18 vjeçe, koha fluturon”, shkruan Miriami krahas fotos.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN