MENU
klinika

"Pse ne vajzat kosovare jemi kaq të mira?"

Rita Ora mbështet Tayna-n dhe Dafina Zeqirin

14.08.2019 - 13:18

Dueti mes Tayna-s dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të këngëtares me famë botërore, Rita Orës.

Rita ka promovuar dy këngëtaret kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram, ndërsa nuk kursen fjalët e mira për to.

“A mund të them pse ne vajzat kosovare jemi kaq te mira? E dua vendin nga vij. Dhe po ashtu më pëlqen së pari femra që marrin kontrolin e vetes duke qenë vetevetja dhe duke inspiruar. Faleminderit vajza që përfaqësoni lirinë dhe i tregoni vajzave që është në rregull të jenë të lira dhe seksi në të njejtën kohë’, ka shkruar Rita Ora.

 

ro-1.jpg

Suksesi i ‘Bye bye’ ka duket se ka frymëzuar Ritën.