MENU
klinika

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

19.08.2019 - 16:26

Së fundmi këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka gjetur pak kohë për të kaluar në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një interviste virtuale me ndjekësit e saj në Instagram këngëtarja ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj dhe ndër to ka treguar dhe kuptimin e emrit të saj.

Nëse keni menduar se emri i saj ka prejardhje të huaj, e keni gabim. Ronela ka domethënie të veçantë në shqip dhe mezi po presim të bëjmë një vajzë që t’ja vendosim.

kolana e librave

“Rron (jeton) Ela”, ka shkruar këngëtarja duke na shuar kuriozitetin të gjithëve.

Për të gjitha nënat e reja kjo është një ide shumë e veçantë emri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Akuzat menjëherë pas publikimit

Ronela Hajati ” Më kanë vjedhur këngën”

Mohon lidhjen me Young Zerkën por...

A ka diçka gati Ronela Hajati për dasmë?