MENU
klinika

Epiqendra

“Shkundet” veriu, tërmet i fortë

12.08.2019 - 18:08

Një tërmet prej 4.2 ballë është ndjerë pak minuta më parë, 18 kilometra nga Fushë-Arrëzi.

kolana e librave

Tërmeti është ndjerë edhe në Tiranë.

Lëkundja është regjistruar në orën 17:37:09 me orën lokale duke shkaktuar panik dhe frikë te qytetarët që kanë dalë nga banesat.

Kontaktet e një të moshuare të shtruar në Tiranë

Rikthehet Covid-19 në Mat, 6 raste të reja

"Vazhdojmë të aplikojmë por..."

Fasonet në Krujë mbeten pa pagën e luftës

Rektori: Dy orë provim, një orë dezinfektim

Universiteti i Shkodrës hap dyert në 15 qershor