MENU
klinika

Ç'po ndodh?

Shpërthim i fuqishëm të Rruga e Burgut, qytetarët të alarmuar

24.08.2019 - 21:23

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në katin e 13-të një pallati te Rruga e Burgut.

Paraprakisht dyshohet të ketë qenë një bombulë gazi ajo që ka shpërthyer, ndërsa banorët e pallatit ku është dëgjuar zhurma e fuqishme kanë dalë të alarmuar.

kolana e librave

Menjëherë drejt vendngjarjes është nisur policia dhe autoambulanca.

Meta paralajmëron: Të hënën kallëzim në SPAK

“Etilda Gjonaj të japë dorëheqjen!”

"Ju vendosni për zgjedhje të parakohshme"

Raportuesja e PE: Përfundoni reformën zgjedhore

“Do kthejmë mjekët nga diaspora”

Basha i përgjigjet Ramës: A ka kufij marrëzia?!

Zëdhënësi i Metës i përgjigjet me disa pyetje Ballës

“Ke kohë deri në 2 mars të marrësh kthesën e radhës”

"Ka harruar se halli personal nuk mund të…"

Balla i përgjigjet Metës për ‘2 marsin’: Histori idioteske!