MENU
klinika

Ja komenti që na bëri të gjithëve lëmsh

Stresi lidhje familjare me motrat Vjollca?

13.08.2019 - 18:20

Motrat Vjollca na përcollën dje disa foto dhe video të këndshme nga pushimet në Dhërmi.

Në fillim ishte Luana që publikoi disa foto ku shfaqej në bordin e një jahti me Marinën, Lirën dhe nënën e tyre Maria.

“E bekuar.. Nga Familja ime & natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”, shkruante Luana.

Por një koment i reperit Stresi në postimin e moderatores, ka ngjallur dyshime për lidhjen e tij me familjen Vjollca.

“Familja ime”, shkruan Stresi duke na lënë të kuptojmë se mund të ketë lidhje gjaku me Vjollcat.

kolana e librave

Komenti i tij ka befasuar fansat e motrave të njohura shqiptare, dhe nuk kishte sesi të ndodhte ndryshe!

Megjithatë ky nuk është postimi i parë i Stresit për Vjollcat. Kohë më parë, kur ishte i ftuar në dasmën e Getoarit dhe Marinës, ai bëri një postim në Instagam ku shkruante: “Koha për familjen!”

 

Të kenë vërtet lidhje familjare?

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zbulojnë edhe të fshehtat

Luana Vjollca “përfundon” në Nepal

Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite