MENU
klinika

Detajet

Të shtëna me armë zjarri në Laç, 1 i plagosur

10.08.2019 - 19:43

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sonte në qytetin e Laçit.

Si pasojë e të shtënave, një person është plagosur.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorit/ autorëve.

Mësohet se i plagosuri është një i ri 19-vjeçar

"Do ndërhyhet me buxhetin e ardhshëm"

Fshati në Lezhë i ‘izoluar’ nga mungesa e rrugës!

Në prag të fushatës elektorale/ Kush rikthehet në krye të Kadastrës?

Socialistët në Shkodër ndryshojnë postet drejtuese

Raste edhe në bibliotekën "Gjergj Fishta"

COVID-19/ Mbyllet zyra e Protokollit në Bashkinë e Lezhës

Mbyll bibliotekën në Lezhë

Koronavirusi pezullon punën në Bashki