MENU
klinika

'Arrest shtëpie' për shokun e Çelajt

Vrasja e teknikut të kondicionerit, Gjykata burgos babanë e autorëve

25.08.2019 - 11:45

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për tre nga katër të arrestuarit në lidhje me vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelës, ngjarje kjo që tronditi opinion publik.

kolana e librave

Kështu togat e zeza kanë caktuar masën “arrest me burg” për pronarin e shtëpisë ku ndodhi ngjarja, Bujar Kusin si dhe për dy të tjerë Ferdinand Bakallin e Ali Sulën, ndërsa për Luan Çakën, gjykata dha masën ‘arrest në shtëpi’.