MENU

FOTO

5 buzëkuqët që duhet të përdorni në vjeshtë

10.09.2019 - 18:25

Makiazhi është padyshim një nga elementet më të rëndësishëm për një grua, për të qenë sa më e kuruar.

Tendencat, ngjyrat padyshim që ndryshojnë me kalimin e stinëve dhe të kohës.

Veshje të caktuara kërkojnë grim të përshtatshëm dhe me shumë rëndësi është ngjyra që vendosim në buzë.

Këtë vjeshtë ngjyra që duhet përdorur për buzëkuqin është padyshim më e errët nga stina e verës që lamë pas.

Ja cilat janë 4 ngjyrat më në modë për buzët, që do të ishin të këshillueshme t’i provoni./Opinion.al/

Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat