MENU
klinika

Policia nis hetimet

Tragjike/ Vdes 13-vjeçarja në rrugën e Kombit!

15.09.2019 - 11:44

Një aksident i rëndë është regjistruar në afërsi të fshatit Gziq, në Rrugën e Kombit ditën e sotme.

Ka qenë një automjet tip “Toyta Yaris” që ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përplasur me bordurën anësore.

Mësohet se nga aksidenti ka humbur jetën një vajzë e mitur e cila ishte pasagjere në makinë.

kolana e librave

Përplasja ka qenë mjaft e fortë dhe fatale, pasi siç mësohet nga burime policore, e mitura kishte mbetur e gjymtuar nga aksidenti.

Vajza e vogël që humbi jetën është e bija e drejtuesit të automjetit të përfshirë në aksident.

Ambulanca është vonuar me shumë se 40 minuta për të arritur në vendin e ngjarjes dhe pavarësisht se është tentuar t’i jepet ndihma e parë të miturës, ajo nuk ka mbijetuar për shkak të plagëve të marra.

Familjarë të një të rasti pozitiv të djeshëm

Dy raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Gjurmë në historikun e pushtetit vendor

Ndahet nga jeta ish kreu i PD në Mirditë

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës