MENU
klinika

Dëmet nga tërmetet

“Gjithmonë pranë jush”/ Basha viziton banesat në Durrës!

23.09.2019 - 20:05

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte në Durrës, ku u takua me banorët e shtëpive të prekura nga tërmeti.

Ai bisedoi me qytetarë, banesat e të cilëve pësuan dëme nga tërmeti i së shtunës. Basha ishte në shtëpitë e banorëve të prekur nga tërmeti, ku pa nga afër situatën.

Kreu demokrat tha se ky tërmet ka qenë me pasoja tek banorët dhe se do të jetë gjithmonë pranë tyre.

Durrësi ishte qyteti më i prekur nga tërmetet që kanë rënë në Shqipëri, teksa më i fuqishmi ishte ai me magnitudë 5.8 ballë.

"Javët në vijim godasim të tjera banda kriminale"

Siguria e magjistratëve/ Balla: Garantojmë sigurinë e tyre

“Shqipëria të mos i tregojë Kosovës se çfarë duhet të bëjë”

Sandër Lleshaj: Vuçiç po përparon drejt konfrontimit të rrezikshëm ushtarak

“Fotografitë e fëmijëve do ia nisim burrit avokat”

Plani i Laert Haxhiut për të hequr qafe” prokuroren e SPAK!

"Ligjin do ta çojmë në Gjykatën Kushtetuese"

Studentët e Mjekësisë në protestë, bojkotojnë auditoret