MENU
klinika

Pas e shoqëroi drejt altarit...

Blero i dedikon të bijës fjalët më të ëmbla

23.09.2019 - 18:10

Afrona Dika dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre duke i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit të shtunën, në një ceremoni të organizuar përgjatë bregdetit, në “Ranën e Hedhun”.

Të ftuar në dasmë ishin shumë personazhe VIP, miq e familjarë të cilët iu bashkuan atmosferës së bukur martesore.

Ndërkohë që Afrona eci drejt altarit shoqëruar nga i ati, Bleron e shoqëroi vajza e tij Tara. Ajo dukej si një princeshë me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë të ëmbël.

   

Së fundmi Blero ka publikuar një foto të ëmbël me të bijën në profilin e tij të Instagramit dhe i ka bërë një dedikim të veçantë. ‘Kush ka vajzë, botën ka’,– ka shkruar ai krahas fotos.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


" Gjithçka që ti përfaqëson është..."

Blero urim special nënës në ditëlindjen e saj