MENU
klinika

Ndërron jetë çifti i bashkëshortëve

Burri vret gruan dhe hidhet nga kati i 4, detaje nga ngjarja e rëndë

07.09.2019 - 08:48

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Librazhd.

Një 53-vjeçar ka masakruar me thikë gruan e tij dhe më pas është hedhur nga pallati ku jetonin bashkëshortët.

Sipas policisë viktimat janë identifikuar si Daut dhe Lule Gjokola, burrë e grua.

Burri e ka vrarë me thikë gruan dhe më pas është hedhur vetë nga kati i katërt i banesës.

Në momentin që është kryer krimi i rëndë, në banesë ndodhej edhe djali i viktimave.

Neëvend ka ndërruar jetë burri, ndërkohë që gruaja u dërgua rëndë në spital dhe aty më pas ndërroi jetë.

kolana e librave

Njoftimi i policisë

Në lagjen “Shkumbin”, Librazhd, në banesë shtetasi D. Gj., 53 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me mjet të mprehtë (thikë) bashkëshorten e tij shtetasen L. Gj., 49 vjeçe, dhe me pas shtetasi D.Gj., është hedhur nga kati i katër i apartamentit të tij, për pasojë ka ndërruar jetê.

Bashkëshortja e tij është transportuar menjëherë për në spital por si pasojë e plagëve të marra ka ndêrruar jetë sapo ka mberritur në spital.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Alarmi, çfarë po i rrit vdekjet te burrat nën 50-vjeç

Nga Berati në Shkodër, ja ‘qytetet me zemër më të dobët’

Infektohet pronari i një biznesi të vogël

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Librazhd

Banda e grabitësve godet sërish

As pandemia nuk i ndal vjedhjet në Elbasan!

4 “të fortët” që iu kërkon deklarimin e pasurisë

OFL-ja zbarkon në Elbasan