MENU
klinika

Gati koncerti në Tiranë

Capital T takohet me Erion Veliaj

11.09.2019 - 16:32

Reperi i njohur, Capital T ka nisur numërimin prapa për koncertin e tij më të madh në karrierë i cili mbahet në Tiranë.

‘Time Capsule’ do të mbahet me 19 shtator në sheshin Nënë Tereza dhe tashmë përgatitjet janë drejt finalizimit.

Capital T sot ka takuar Kryetarin e Bashkësi së Tiranës, Erjon Veliaj i cili ka treguar mbështetjen  e tij për projektin e reperit kosovar.

Në një postim në Instagram, Kapo ka falenderuar Veliajn për përkrahjen.

“Miremengjes nga Bashkia e Tiranes, faleminderit Kryetar Erion Veliaj per suportin e madh ne projektin tone TIME CAPSULE i cili do te ndodh pas disa ditesh ne sheshin Nene Tereza. Shihemi me 19.09.19”, ka shkruar reperi.

Ndërkohë, ky është koncerti i parë i reperit me përmasa të tilla ku pritet të mblidhen një numër i madh adhuruesish.

kolana e librave