MENU
klinika

Detaje

Digjet magazina në Kukës, zjarri rrezikon të përhapet

14.09.2019 - 15:09

Një magazinë është djegur në qytetin e Kukësit.

Sipas informacioneve të fundit, zjarri rrezikon të përhapet, pasi në brendësi ka kuti bojërash dhe goma, materiale të djegshme.

kolana e librave

Ndërkohë, konfirmohet se flakët kanë djegur dhe një makinë që ndodhej brenda magazinës.

Prej gati një ore, forcat zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e vatrës së zjarrit.

Familjarë të një të rasti pozitiv të djeshëm

Dy raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Gjurmë në historikun e pushtetit vendor

Ndahet nga jeta ish kreu i PD në Mirditë

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës