MENU
klinika

Ja çfarë do të shfrytëzohej

“Do digjnin Kuvendin”, Meta zbulon informacionin sekret

09.09.2019 - 10:32

Teksa është sot i pranishëm në Komisionin Hetimor, presidenti Meta ka zbuluar një informacion sekret dhe të klasifikuar.

Ai tha se këtë e informacion e mori një ditë para se të shfuqizonte 30 qershorin si datë të mbajtjes së zgjedhjeve lokale në vend.

kolana e librave

Ai ka thënë se nga burime tërësisht të besueshme është njoftuar se persona të caktuar do të digjnin Kuvendin e Shqipërisë.