MENU
klinika

Video/ Mirë që kishim gratë afër

Ermali tregon “anën e errët” të dasmës së Jonida Vokshit

16.09.2019 - 17:59

Mbrëmjen e të shtunës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Por së fundmi, Ermal Mamaqi ka publikuar një video që i ka bërë të gjithë të qeshin. Ermali shfaqet duke vallëzuar me Salsanon me në sfond zërin e Juliana Pashës.

 

View this post on Instagram

 

Ana e errët e dasmës së mbrëmshme… @salsanorrapi mirë që kishim gratë afër vlla… Video nga @gencgjineci

kolana e librave

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

“Ana e errët e dasmës së mbrëmshme… Salsano mirë që kishim gratë afër vlla…” shkruan Ermali në videon  e shpërndarë.