MENU
klinika

Tragjike

Gjendet i varur në banesë aktori i njohur 41-vjeçar

07.09.2019 - 17:41

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Piazza-n e Bolonjës.

Aktori i njohur italian, Federico Palmieri, u gjet i varur në kopshtin e banesës së tij.

Ende nuk është zbuluar arsyeja që e çoi aktorin në vetëvrasje, ndërsa policia është vënë në hetim të ngjarjes.

Sipas mediave italiane, Palmieri jetonte me të ëmën dhe qenin e tyre.

I ndjeri ishte aktor në filmat si “Lilith’s Health”, “Hope Lost”, “In the name of Satan” etj.