MENU
klinika

Çfarë ndodhi?

Homazhet për babain e bashkojnë me PD, Rudina krah Bashës dhe Berishës

12.09.2019 - 10:25

Partia Demokratike ka nisur homazhet në nderim të Azem Hajdarit. Selia blu po zhvillon homazhet tek memoriali i liderit të dhjetorit.

Të pranishëm janë,kreu i PD, Lulzim Basha, ish kryeministri Sali Berisha, si dhe familja Hajdari.

Sakaq, e pranishme është edhe Rudina Hajdari, e cila duket se nuk ka refuzuar të jetë pjesë e homazheve për të atin, ndonëse nuk është më pjesë e kësaj foece politike, pasi vendosi të mos djegë mandatin.